231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Mediterrán tengeröböl

62. Szervánszky Jenő (Cegléd, 1906 - Budapest, 2005)

Mediterrán tengeröböl

olaj, farost

41*60 cm

j.j.l.: Szervánszky