231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Lovaskocsi

124. Pállya Carolus (Budapest, 1875 - Újpest, 1948/50)

Lovaskocsi

olaj, fa

11*16,5 cm

j.b.l.: Carolus Pállya