231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Pirospaprikaárus lány

125. Nagy Ernő (Budapest, 1881 - ?)

Pirospaprikaárus lány

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: Nagy Ernő