231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Dunapart hajókkal

49. Kovács Piroska jelzéssel, 20. sz. eleje

Dunapart hajókkal

olaj, karton

38*47 cm

j.b.l.: Kovács Piroska