231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Tengerparti részlet

48. Bauer C. F.jelzéssel, 20.sz.eleje

Tengerparti részlet

olaj, vászon

79*118,5 cm

j.j.l.: C. F. Bauer

keret nélkül