231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Balatoni kikötő ezüsthíddal

47. Magyar festő, 20. sz. közepe

Balatoni kikötő ezüsthíddal

olaj, farost

49*60 cm

j.j.l.: olvashatatlan