231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Havas hegycsúcsok, 1941

33. Schöleil - Breslau Walter (1891-1958)

Havas hegycsúcsok, 1941

olaj, vászon

55,5*70 cm

j.b.l.: W. Schölei - Breslau 1941