231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Hóolvadás

34. Élesdy István (Cegléd, 1912 - Budapest, 1987)

Hóolvadás

olaj, vászon

60,5*81 cm

j.j.l.: Élesdy I.