231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Tanyarészlet

202. Fényes Adolf (Kecskemét, 1867 - Budapest, 1945)

Tanyarészlet

színezett litográfia, papír

255*340 mm

j.j.l.: Fényes Adolf