231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Mediterrán városka

201. Antal Irén (Budapest, 1903 - Budapest, 1999)

Mediterrán városka

akvarell, ceruza, papír

275*350 mm

j.j.l.: Antal Irén