231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Nyári munka, 1960

200. Bencze László (Székesfehérvár, 1907 - Budapest, 1992)

Nyári munka, 1960

akvarell, papír

300*450 mm

j.j.l.: Bencze X. 960