231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Lovasfogat

114. Pállya Celesztin (Genova, 1864 - Budapest, 1948)

Lovasfogat

olaj, vászon fára ragasztva

30*42,5 cm

j.j.l.: Pállya Celesztin