231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Pihenő lovak

113. Szent - Istvány Gyula (Vihnye, 1881 - Budapest, 1930)

Pihenő lovak

olaj, vászon

48*64,5 cm

j.j.l.: Szentistvány Gy