231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Favontatók a Havasokban

112. Barabás Márton, Márkusfalvi (Pusztasőreg, 1893 - Toronto, 1974)

Favontatók a Havasokban

olaj, vászon

96,5*117 cm

j.j.l.: Barabás

keret nélkül