231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Pihenő vadászkutyák, 1897

111. Steindl R. jelzéssel

Pihenő vadászkutyák, 1897

színezett litográfia, papír

240*330 mm

j.j.l.: R. Steindl (?) 1897 Wien