231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Felvidéki falurészlet

20. Katona Nándor (Szepesófalu, 1864 - Budapest, 1932)

Felvidéki falurészlet

olaj, vászon kartonra ragasztva

16*25 cm

j.b.l.: Katona Nándor