231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Tátrai táj

21. Katona Nándor (Szepesófalu, 1864 - Budapest, 1932)

Tátrai táj

olaj, falemez

29,5*45 cm

j.j.l.: Katona Nándor

keret nélkül