231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Mocsaras táj

22. Tihanyi János Lajos (Pécs, 1892 - Kiskunhalas, 1957)

Mocsaras táj

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Tihanyi János Lajos