231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Tabáni részlet, 1921

120. Veress Elemér (Kolozsvár, 1876 - Szeged, 1959)

Tabáni részlet, 1921

akvarell, papír

320*400 mm

j.b.l.: Veress Elemér, Buda Tabán 1921