231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Szénagyűjtő leány

121. Aggházy Gyula (Dombóvár, 1850 - Budapest, 1919)

Szénagyűjtő leány

olaj, fa

23,5*15,5 cm

j.b.l.: Aggházy Gy.