231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Velencei részlet

52. Kalmár János (Budapest,1889 - Zürich,1959)

Velencei részlet

olaj, vászon

31*61 cm

j.j.l.: Kalmár J.

keret nélkül