231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > A Santa Maria della Salute Velencében

51. Papp Gábor. (Komáromszentpéter, 1936 - )

A Santa Maria della Salute Velencében

olaj, fa

52*75 cm

j.b.l.: P. G.