231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Kilátás a havas hegycsúcsokra

17. Waagen, Adalbert (München, 1833 - Berchtesgaden, 1898)

Kilátás a havas hegycsúcsokra

olaj, papír vászonra ragasztva

23*27 cm

j.b.l.: A. Waagen

sérült