231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Folyóvölgy

16. Kreyder A. jelzéssel, 19. sz. második fele

Folyóvölgy

olaj, vászon

82,5*124 cm

j.k.l.: A. Kreyder

sérült