231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Nyújtózkodó akt

179. Gyimesi Lajos (1919 - 1997)

Nyújtózkodó akt

olaj, vászon

70,5*100 cm

j.j.l.: Gyimesy L.

keret nélkül