231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Csendélet kockás abroszon

178. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)

Csendélet kockás abroszon

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.f.: Körmendy F.E.