231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Napraforgós csendélet

177. Laky Ida (Jászjákóhalma, 1921 - Budapest,2015)

Napraforgós csendélet

olaj, vászon

50,5*60 cm

j.j.l.: Laky