231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Monemvasia I., 1979

223. Papp Gábor. (Komáromszentpéter, 1936 - )

Monemvasia I., 1979

olaj, fa

53*76 cm

j.b.l.: P. G. 79