231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Virágcsendélet

224. Irányi Iritz Sándor (Budapest, 1890 - Arad, 1975)

Virágcsendélet

olaj, karton

39*29 cm

j.b.l.: Irányi Iritz Sándor