231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Aszfaltozó", 1961

40. Molnár Dániel (Budapest, 1900 - Budapest, 1990?)

"Aszfaltozó", 1961

akvarell, tempera, papír

680*500 cm

j.b.l.: Molnár Dániel 1961