231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Pihenő lovaskatonák

39. Zórád Ernő (Balassagyarmat, 1911 - Budapest, 2004)

Pihenő lovaskatonák

olaj, vászon

50,5*60,5 cm

j.b.l.: Zórád Ernő

keret nélkül