231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Korzó

218. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

Korzó

olaj, farost

50*70 cm

j.j.l. és hátoldalon: Schéner