231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Ártéri fák"

217. Fejér Csaba (Karcag, 1936 - Hódmezővásárhely, 2002)

"Ártéri fák"

olaj, farost

30*40 cm

j.b.l.: Fejér