231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Csendélet porcelánokkal

242. Pentelei Molnár János (Dunapentele, 1878 - Békésgyula, 1924)

Csendélet porcelánokkal

olaj, vászon

76*58 cm

j.j.l.: Pentelei Molnár