231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Mosolygós lány, 1915

241. Szivessy Tiborné, Aczél Boriska (működött a 20. sz. elején)

Mosolygós lány, 1915

pasztell, papír

31*27 cm

j.j.l.: Szivessy A. Boriska, 1915