231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Férfi portré, 1968

240. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Férfi portré, 1968

olaj, papír

36*28 cm

j.j.l.: Szász Endre 968