231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Erdei út, 1920

164. Telek Antal (Ipolytarnóc, 1881 - ?)

Erdei út, 1920

olaj, karton

49*33,5 cm

j.j.l.: Telek A. 920