231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Flamingók

163. Haranghy Jenő (Debrecen, 1894 - Budapest, 1951)

Flamingók

olaj, vászon

80,5*70 cm

j.j.l.: Haranghy Jenő