231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Lányportré

155. Innocent Ferenc (Pest, 1859 - Pátka, 1934)

Lányportré

olaj, vászon

63*52 cm

j.j.k.: Innocent F.

keret nélkül