231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Leány tornácon

154. Stark Teréz (Milánó, 1856 - 1946)

Leány tornácon

olaj, vászon

48*42 cm

j.b.l.: Stark T.

apró sérüléssel