231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Szende leány

153. Margitay Tihamér (Jenke, 1859 - Budapest, 1922)

Szende leány

olaj, karton

39*27 cm

j.j.l.: Margittay

kis sérüléssel