231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Vihar után"

8. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)

"Vihar után"

olaj, fa

57,5*73 cm

j.b.l.: Iványi Grünwald Béla