231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Őszi erdő patakkal

9. Zeller Mihály, Peleskei (Nagypeleske, 1859 - ?)

Őszi erdő patakkal

olaj, vászon

74,5*100 cm

j.b.l.: Zeller M.

keret nélkül