231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Téli erdőrészlet

36. Mészáros Jenő (Gyula, 1883 - ?)

Téli erdőrészlet

olaj, vászon

60,5*50,5 cm

j.b.l.: Mészáros Jenő