231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Téli erdő

37. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

Téli erdő

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Kézdi Kovács L.