231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Virágárusok a parkban, 1920

133. Muzsinszky Nagy Endre (Siófok, 1886 - Siófok, 1975)

Virágárusok a parkban, 1920

olaj, vászon

101*141 cm

j.j.l.: Muzsinszki Nagy E. 1920

keret nélkül, sérült