133. Muzsinszky Nagy Endre (Siófok, 1886 - Siófok, 1975)
Virágárusok a parkban, 1920
olaj, vászon
101*141 cm
j.j.l.: Muzsinszki Nagy E. 1920
keret nélkül, sérült