231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Műteremben, 1928

132. Bánovszky Miklós (Besztercebánya, 1895 - Szentendre, 1995)

Műteremben, 1928

olaj, karton

79*60,5 cm

j.b.l.: Bánovszky 1928