231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Munkások a Duna parton

109. Kemény jelzéssel, 20. sz. közepe

Munkások a Duna parton

olaj, vászon

85,5*70 cm

j.j.l.: Kemény

sérült