231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Zsákhordók

108. Jankay (Deutsch) Tibor (Békéscsaba, 1899 - Los Angeles, 1994)

Zsákhordók

olaj, vászon

95*65,5 cm

j.j.l.: Jankai Deutsch Tibor