231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Lóitatás a pataknál

78. Kósa Ferenc (Székelyudvarhely, 1919 - ?)

Lóitatás a pataknál

olaj, karton

33*44 cm

j.b.l.: Kósa